fbpx

Tere tulemast!

Meie CKG-s loome eristuvaid reklaam-
ja turunduslahendusi Sinu äri
edendamiseks.

TUTVU TEENUSTEGA

TELLI KLEEBISED

Meie teenused

DISAIN

Meie graafilise disaini teenused hõlmavad laia valikut tooteid – brošüürid, visiitkaardid, trükised, plakatid jne. 10-aastase trüki- ja digikujunduse kogemusega aitame teie ettevõttel eristuvalt silma paista.

VEEBILEHED

Kvaliteetsete ja professionaalsete veebilahendustega genereerite rohkem müüki. Meil on kogemusi kõigi levinud sisuhaldusplatvormidega ning oma pikaajalisele kogemusele tuginedes aitame klientidel oma digitaalset potentsiaali täielikult ära kasutada.

TRÜKK

Tegeleme igapäevaselt reklaammaterjalide tootmisega. Tootesiltide, kleebiste bännerite, plakatite ja teiste turundusmaterjalide kvaliteetne trükiteenus aitab teie ettevõttel silma paista ja meelde jääda.

STRATEEGIA

Digitaalne turundus on keerukas tööriistade ja teenuste võrgustik. Võtame aega teie organisatsiooni ja klientide mõistmiseks ning seejärel koostame turundusstrateegia, mis suudab anda märkimisväärseid tulemusi soovitud eesmärkide täitmiseks.

REKLAAM & KOOLITUSED

Digireklaamidest on saanud tänapäeva ühiskonnas üks silmapaistvamaid reklaamimise viise. Aitame oma klientidel leida ja sihtida õiget kliendirühma, loome atraktiivseid reklaamikampaaniaid ning jälgime reklaami tasuvust. Oleme spetsialiseerunud Google ja Meta platvormidele.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Leiame Sinu jaoks sobiva lahenduse.

Täida ära kontaktivorm ja me võtame sinuga ühendust esimesel võimalusel.

  • Telefon: +37253 450 089
  • E-mail: info@ckg.ee