fbpx

TELLI KLEEBISED KIIRELT JA SOODSALT PAKIAUTOMAATI

KLEEBISTE DISAIN, TRÜKK JA LÕIKAMINE

Hinnad alates 0,01€ kleebis

Kvaliteetsed pilkupüüdva kujundusega kleebised ja sildid aitavad ettevõttel konkurentidest eristuda ja luua tugeva brändi identiteedi.

Logokleebised, infokleebised, tänukleebised, akna- ja uksekleebised, siirdekleebised, autokleebised, magnetkleebised – kõigi nende kleebiste tootmisega me igapäevaselt tegelemegi!

Miks tellida kleebised CKG-st?

KVALITEET

Pakume kvaliteetset trükiteenust, kasutades uusimaid trükitehnoloogiaid ja materjale. Meie loodud kleebised on vastupidavad, täpsete värvide ja ühtlase kvaliteediga.

KOHANDAMINE

Pakume alati kohandatud lahendusi, mis vastavad iga kliendi ainulaadsetele vajadustele, et saaksite luua ainulaadseid ja pilkupüüdvaid kleebiseid, mis eristuvad konkurentidest.

KIIRUS

Meie loodud kleebised valmivad reeglina 1-2 päevaga ning kiireloomulise töö puhul on võimalik tellitud kleebised kätte saada juba samal päeval.

HINNAKUJUNDUS

Pakume konkurentsivõimelist hinda ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Kasuta kleebise hinnakalkulaatorit ja vaata milliseks kujuneb sinu tellimuse hind.

Kleebise hinna kalkulaator

Sisesta soovitud sildi mõõdud (kõrgus, laius) ning soovitud kogus. Kalkulaator arvutab sulle hinna milliseks kujuneb sinu soovitud kleebiste hind.

Väiksemate koguste puhul on hind kokkuleppel.

Soovid täpsemat pakkumist?

Täida ära päringuvorm, lisa kujundus ning me saadame sulle personaalse pakkumise.

Või helista/kirjuta meile otse:

  • Telefon: +37253 450 089
  • E-mail: info@ckg.ee